Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Jauna dziesma

Redakcija

Autors • 27.11.2009.

Burtu lielums

Tuvojoties Ziemassvētku laikam, vairāki Latvijā pazīstami mūziķi apvienojuši talantu un labās domas kopīgā dziesmā – lūgšanā.

Dziesmas „Mēs lūgsim" pirmizrāde paredzēta Latviešu radio ēterā pirmdien, 30. novembrī. Ar šīs dziesmas pirmatskaņojumu mūziķi ieskandinās Pirmo adventi. Jaunajā dziesmā „Mēs lūgsim" apvienojušies: Normunds Rutulis, Kristīna Zaharova, „Lady's Sweet", Normunds Pauniņš („Otra puse"), Marta Kukarane („Finx"), kā arī grupas „Forte" mūziķi. Kompozīcijas mūzikas autors ir grupas „Forte" mūziķis Jānis Kļaviņš, teksta autore – Iveta Priede. Pie dziesmas aranžējuma strādājis Julians, bet ģitāru aranžējumus ieskaņojis Mārcis Auziņš. Visi mākslinieki ikdienā darbojas katrs savos projektos. – Apvienojoties dziesmas „Mēs lūgsim" ierakstam, mūziķi vēlas pievērst sabiedrības uzmanību tam, ka sirds siltums un kopīga cerība ir īpaša vērtība laikā, kad Latvijā valda spēcīga psiholoģiska un sociāli ekonomiska spriedze, – uzsver Jānis Kļaviņš. – Viss labais sākas katra paša sirdī un tikai pašu cilvēku spēkos ir šo gaismu saglabāt un vairot.

No nākamās nedēļas dziesma „Mēs lūgsim" būs dzirdama arī citu Latvijas radiostaciju ēterā.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px