29. aprīlī pulksten 20 Madonas kultūras namā viesosies profesionāla teātra komanda. Izrādes „Kronis II" režisore ir Māra Ķimele (attēlā), aktieri – Niks Ērglis, Māra Mennika, bet izrādes scenogrāfiju veidojis Mārtiņš Vilkārsis.
„Izrāde radīta kā veltījums 1991. gada barikāžu laika cīnītājiem un sirmgalvjiem, kas atgriezušies no trimdas Austrumos un Rietumos, cilvēkiem, kas cietuši smagajās Staļina laika represijās," teikts izrādes reklāmas informācijā. Lugas autore ir Lelde Stumbre, kas par šo, 1988. gadā sarakstīto, darbu savu honorāru lūdza pārskaitīt staļinisma upuru fondā.
Madonas kultūras nama direktore Skaidrīte Strade, aicinot apmeklēt izrādi, lūdz potenciālos skatītājus nenobīties no ne tik vieglās izrādes tematikas. Izklaides gabals tas, protams, nebūs, bet dvēseli attīrīs un aizskars gan. Turklāt režisores Māras Ķimeles vārds vienmēr ir garants labam, piepildītam mākslas faktam.
Autore: INESE ELSIŅA