16. oktobrī pulksten 19 Madonas kultūras namā ar programmu „Mīlestības balsis" klausītājus uzrunās skanīgais un allaž radošais jauniešu koris „Balsis" kopā ar savu diriģentu Intu Teterovski.
Koncerta organizatori vaicā: „Mīlestība ar naktstauriņiem ieskrien logā. Vai tā būs arī rīt, pēc mēneša, pēc gada? Vai arī pirms simt un piecsimt gadiem teica „Tauriņi vēderā?", „Pirmais skats un pirmais glāsts"? Vai latviešu meitene, kas iet pretī puisim pa Imanta Ziedoņa piesauktajiem atspulgiem, jūt to pašu, ko Puškina Tatjana, sapņojot par savu Oņeginu? Vai itāļi un kubieši mīl karstāk par saviem ziemeļzemju brāļiem un māsām? Vai Romeo un Džuljeta savā mīlā bija stiprāki par nāves važām, un vai latviešu bāleliņš, apraudot savu „meitiņu", arī nebija Romeo?"
Kad vēl par visu to padomāt, ja ne koncertā? Koris un diriģents ne tikai dziedās un muzicēs kā parasti, bet arī kļūs par aktieriem, nebaidoties izpausties kā solisti daudzveidīgajā mīlestības programmā, aizvedot klausītājus te uz senu latviešu sētu, te Parīzes bulvāriem, te Argentīnas tango deju zālēm. Programmā savu balsi ievīs pazīstamais dziesminieks Goran Gora, bet to krāsaināku vērtīs Jolantas Čakares izvēlētais video. Koncertu vadīs Karina Bērziņa.
Autore: INESE ELSIŅA