Pirmo reizi desmit dienu garumā Latvijā izskanēs Indijas klasiskā mūzika.
Koncerti ieplānoti 6 Latvijas pilsētās, to vidū – 29. novembrī arī Cesvainē.
Koncertā Cesvaines vidusskolā uzstāsies muzikanti no Indijas, Latvijas un Lietuvas: Sergejs Ancupovs (attēlā), Šri Radhešijam Šarma, Ritis Kamacaitis, Vladimirs Jerošenoks un Ludmila Žurkova.
Kā uzsver organizatori, šī turneja turpina un pilnveido tēmu „Mīlestība un meditācija", jo pirms Ziemassvētku laika šie vārdi iegūst īpašu nozīmi un vērtību, kļūst atbilstoši cilvēku noskaņojumam. Indiešu mūzika aicina cilvēkus atvērt sirdis, modina viņos mīlestību un motivē dziļāk izprast sevi un apkārtējo pasauli.
Projekts izstrādāts ar Indijas vēstniecības Latvijā atbalstu.
Autore: INESE ELSIŅA