Ceturtdien, 8. oktobrī, vairāk nekā stundu Madonas kultūras namā muzicēja dziedātāja Ieva Kerēvica.
Skolotāju dienai veltītajā koncertā Ievu pavadīja Madars Kalniņš, sniedzot improvizācijām piesātinātu priekšnesumu. Kā raksturoja dziedātāja pati – tie ir implanti no debesīm, tāpēc jau atbalsojas cilvēku sirdīs. Skanēja džeza mūzika, Ievai tuvākais mūzikas stils – blūzs, no aizkulišu sarunām noskaidroju, ka rīt, 11. oktobrī, Ieva Kerēvica kopā ar Madonas kori TV3 šovā „Koru kari 2" mūs pārsteigs ar rokenrolu. Talantīga māksliniece ar izvērstu muzikālo amplitūdu un piesātinātu, uzrunājošu balsi. Uzlecoša zvaigzne ar personisku vēstījumu un zvaigznei raksturīgo spilgtumu – tā gribas sacīt pēc dzirdētā koncertā.
Zāle aizgūtnēm tvēra Ievas brīvību, no skatuves plūstošo svētku enerģiju un novērtēja mākslinieces atsaukšanos uz saknēm – dzimto Dzelzavu un faktu, ka džeza pirmsākumus viņa iepazinusi Madonas mūzikas skolā, pateicoties vijoles skolotājai Maijai Lisovskai. Tikai pēc tam sekoja izglītošanās mūzikas vidusskolā un dalība vokālajos konkursos, no kuriem īpaši svarīga ir iegūtā 2. vieta (tūdaļ aiz Intara Busuļa) konkursā Stage number one.
Patiešām brīnišķīgs sveiciens skolotājiem profesijas svētkos, ko noorganizēja nozares arodorganizācija un Madonas novada pašvaldība. Vivat, vivat, vivat!
Autore: INESE ELSIŅA