Madonas pilsētas svētku ietvaros savu radošo pienesumu sniedz arī novada mākslinieki.
Madonas kultūras nama 2. stāva foajē telpā joprojām skatāma kultūras nama tēlotājas mākslas studijas „Madona" dalībnieku darbu izstāde. Šoreiz dažādu autoru sniegumā varam iepazīties ar Madonā tvertām ainavām, ziediem, klusajām dabām. Kā pamanīja izstādes apmeklētāja Juta Strazdiņa – studijas dalībnieki kļuvuši daudz brīvāki krāsu izvēlē, sižeta meklējumos un sava rokraksta atklāsmē, nekā tas bijis vēl pāris gadus iepriekš. Studijas vadītājas Līgas Kalniņas iedrošināti, daudzi no viņiem kļuvuši koši un stilistiski interesanti.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.06.2011.
Autore: INESE ELSIŅA