Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

„Gaisma nāk no Madonas…” (U. Auseklis)

Redakcija

Autors • 30.04.2011.

„Gaisma nāk no Madonas…” (U. Auseklis)
Burtu lielums

Turpinot aizsākto Madonas novada bibliotēkas ieceri, 5. maijā pulksten 17 laipni aicinām Raiņa un Veidenbauma ielas saimniekus, iedzīvotājus, tos, kas šīs ielas tā vai cita iemesla dēļ sauc par savām, uz trešo sarunu vakaru, lai izgodātu autorus, kuru vārdus tās nes, namus, vietas un cilvēkus, atcerētos, padomātu, skatītu senas un tikko tapušas fotogrāfijas.

Iepriekš minēto trešā sarunu vakara datumu – 28. aprīlī – mainām tādēļ, lai pilsētas cilvēki J. Norviļa Madonas mūzikas skolā varētu apmeklēt tikšanos ar Madonas novada pašvaldības vadību, deputātiem, pārvalžu vadītājiem un speciālistiem, lai vienlaicīgi nenotiktu abi šie pasākumi.
„Gaisma nāk no Madonas…" – atklāsme vai pārliecība, ka tam tā vienkārši jābūt? Kultūras, mūzikas, radošuma un sporta pilsēta – tā jaunieši uzskata savās esejās par Madonu. Ko domājam mēs katrs, kad mostamies un sākam savu dienu savā Madonā? Lepojamies vai īgņojamies? Rosāmies vai drūmi kurnam?


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.04.2011.

Autore: SARMĪTE RADIŅA,
Madonas novada bibliotēkas
vecākā bibliotekāre

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px