20. februārī pulksten 15 Madonas kultūras namā ritēs koncertprogramma „Estrādes serpantīns".
Kā minēts preses relīzē, koncertā apvienojumā ar jau iemīļotām un jaunām dziesmām izskanēs humoreskas par mūsu dzīvi un ikdienu. Koncerts būs kā ceļojums cauri laikiem, sākot no stagnācijas un beidzot ar mūsdienām, pilns pozitīvas enerģijas un pārdomu. Tā būs lieliska iespēja atslēgties no ikdienas rūpēm, atpūtinot garu un dvēseli. Koncertā uzstāsies Liene Šomase, Ieva Akurātere, Viktors Lapčenoks, Santa Zapacka, Harijs Ozols un Zigurds Neimanis.
Autore: INESE ELSIŅA