Madonas muzeja pasākumu cikls „Dzīves un mākslas krāsās" atsāk tikšanās mirkļus un jau astoto sezonu aicina kopā interesentus.
Kā „Staru" informē muzeja izglītojošā darba vadītāja Zina Apsīte, tikšanās laiks netiks mainīts – tā notiks katra mēneša trešajā trešdienā, ieskaitot aprīli.
Nākamtrešdien, 21. novembrī, pulksten 12 Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja direktores vietnieks zinātniskajā darbā Indulis Zvirgzdiņš sanākušos iepazīstinās ar izstādē „Hallo, Latvija: Rīga, Madona…" redzamo seno VEF radio kolekciju un Aiviekstes (Madonas) raidstacijas tapšanas vēsturi.
Māksliniece Inese Jakobi atcerēsies savu ceļojumu uz Grieķiju, kura laikā tapušas fotogrāfijas un interesantas atziņas par Grieķijas mākslu, dabu un sadzīvi.
Autore: INESE ELSIŅA