Madonas muzeja pasākumu ciklā „Dzīves un mākslas krāsās" 19. martā pulksten 12 – kārtējā trešdienu tikšanās.
Šoreiz – jaunatvērtajā izstādē „Aktrise Olga Dreģe". Izstādes autore Dace Zvirgzdiņa iepazīstinās ar novadnieces, aktrises radošās dzīves lappusēm.
Pasākuma apmeklētāji varēs skatīties fragmentus no filmām, klausīties dažādu lomu iestudējumus teātra izrādēs.
Lielajās izstāžu zālēs vēl skatāmi Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas diplomdarbi, mansardā – Valtera Poļakova fotogrāfijas „Cerību laiks".
Gaidām seniorus un citus interesentus kārtējā tikšanās reizē!
Autore: ZINA APSĪTE
muzeja izglītojošā darba vadītāja