Pasākumu cikla „Dzīves un mākslas krāsās" dalībnieku kārtējā tikšanās notiks Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja izstāžu zālēs rīt, 17. decembrī, pulksten 12.
Kā laikrakstu informē muzeja darbiniece Zina Apsīte, vispirms Madonas seniorus muzeja mākslas izstāžu organizatore Inese Jakobi iepazīstinās ar novadnieka, mākslinieka Imanta Vecozola gleznu izstādi. Bez tam cienījamo auditoriju gaida arī pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes „Kastanītis" audzēkņu sarūpētie priekšnesumi Ziemassvētku gaisotnē.
Autore: INESE ELSIŅA