Madonas muzejs atsāk pasākumu cikla „Dzīves un mākslas krāsās" ikmēneša tikšanās.
– Šīs sezonas pirmais pasākums notiks 15. oktobrī pulksten 12, – informē Zina Apsīte. – Muzeja galvenā speciāliste Laimdota Ivanova stāstīs par Amerikā gūtajiem iespaidiem, par Filadelfijā, Ņujorkā, Vašingtonā satiktajiem latviešiem.
Seniorus gaida mākslinieka Edgara Folka zīmējumi un plaša tematiska izstāde „Tautas apģērbs un mode", ko pasākuma dalībnieki varēs papildināt ar atmiņām par vecmāmiņu, māmiņu un arī savas jaunības dienu tērpiem.
Autore: INESE ELSIŅA