26. augustā kārtējais iksvētdienas dievkalpojums Madonas evaņģēliski luteriskajā draudzē Lazdonas baznīcā notiks draudzei netradicionālā laikā – vakarā pulksten 18 un tajā dziedās kristīgā dziedātāja Sintija Grava. Pēc dievkalpojuma pulksten 19 – Sintijas Gravas koncerts.
Esmu kristīgā mūziķe. Gan mūziku, gan dziesmu tekstus lielākoties saceru pati, taču izmantoju arī Ruslana Nieadinga un citu dzejnieku dzeju, kā arī evaņģēlija fragmentus. Dziedu mīlestībā uz Dievu. Mūziku rakstu kā sarunu un lūgšanu ar Dievu. Pati esmu katoliete, iesaistījusies arī Svētā Dominika ordenī. Mans pirmais albums „Rīta bērns" ir iznācis 1998. gadā, otrais – „Mīlestība ir Tevī" ierakstīts 2000. gadā. Tajā piedalās Latvijā populāri mūziķi – Ieva Akurātere, Niks Matvejevs, Gints Sola un citi. Arī šobrīd ik pa laikam ierakstu jaunas dziesma, kā arī koncertēju Latvijas baznīcās. Madonā kopā ar mani uzstāsies jaunais mūziķis ģitārists Konstantīns Vaivods. Arī viņš nodziedās dažas savas lūgšanu dziesmas, – pirms koncerta pastāstīja Sintija Grava (attēlā).
Šī ir jauka iespēja ikvienam personiski dzirdēt Sintijas Gravas dziedātās dziesmas, tāpēc draudze mīļi aicina visus interesentus apmeklēt koncertu. Transports, ar ko aizkļūt mājās pēc koncerta, tiks nodrošināts.
Autore: BAIBA MIGLONE