Piektdien, 28. janvārī, pulksten 21 Madonā, kafejnīcā „Kore", sāksies džeza mūzikas vakars kopā ar vienu no profesionālākajiem jazz mūzikas projektiem Latvijā un Eiropā – „Twin-Town Group".
– Tas būs modernā džeza vakars, kurā mūziķi spēlēs savu rakstīto mūziku, – komentē Madonas novada domes kultūras darba organizators Jānis Kļaviņš. – Mūziķi katrs par sevi ir izcili profesionāļi un ikdienā darbojas dažādos projektos. Viņus vieno īpaša iezīme – „Twin-Town Group" mīļākais mūzikas stils ir džezs. Arī madonietim Mārcim Auziņam džezs ir vistuvākais muzicēšanas stils, lai gan ikdienā viņu redzam popa un roka projektos, kas ir Mārča darbs, ar ko mūziķis pelna maizi. Kafejnīcā „Kore" varēsim novērtēt Mārča rakstītos skaņdarbus – viņš ir viens no komponistiem, kas grupai raksta mūziku. Gribu uzsvērt, ka ikviens no grupas spēlētājiem ir izcilība, Madonas publikai, kas atnāks uz vakaru, tas būs ļoti interesants brīdis, jo ne katru dienu šie mūziķi savācas kopīgai spēlēšanai.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 25.01.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
Foto no mūziķu personiskā arhīva