Madonas mūzikas skolai kopš 2001. gada ir jauka tradīcija – rīkot kopējus koncertus ar Rīgas Jāzepa Mediņa mūzikas skolas audzēkņiem.
Mācoties Mūzikas akadēmijas profesionālās pilnveides kursos, skolotājām Tatjanai Savickai, Inārai Mālniecei un Jeļenai Krasnovai radās doma ik gadu rīkot savu audzēkņu kopkoncertus, lai viņiem dotu iespēju muzicēt ne tikai savās skolās vien. Un tā madoniešiem – skolotājas Tatjanas Savickas audzēkņiem – pievienojāmies arī mēs – lubānieši. Pa šiem gadiem kopā ar mediņiešiem esam koncertējuši gan Rīgas mūzikas skolā, gan Mazās Ģildes koncertzālē, gan ieskandinājuši jauno flīģeli Madonas mūzikas skolas Laimas zālē.
3. februārī Madonas un Rīgas skolotāju labākajiem audzēkņiem bija iespēja koncertēt Rīgas Vēstures un kuģniecības muzeja kolonnu zālē pie izcila instrumenta. Mazie mākslinieki Intars Poļaks (Kalsnava), Ilva Ozolniece (Lubāna), kas tikko sāk pianista gaitas, lieliski ievadīja šo koncertu. Māsas – Adrija Karīna un Paula Rebeka Škapares, Simona Birka un Daija Līva Aivare (Madona), Anda Paula Bidiņa (Meirāni), Monta Ivonna Masa (Lubāna) ar saviem priekšnesumiem klausītājiem atvēra mūzikas liriskās lappuses. Klavieru dueti – Adrija Karīna, Paula Rebeka Škapares un Agnese Šķēle, Diāna Ozoliņa (Lubāna), izteiksmīgi un saskanīgi muzicējot, izpelnījās atzinīgu klausītāju vērtējumu.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 23.02.2008.
Autore: INĀRA MĀLNIECE
Madonas mūzikas skolas
klavierspēles skolotāja