Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Draudzības gaisotnē – kopā ar mediņiešiem

Redakcija

Autors • 23.02.2008.

Draudzības gaisotnē – kopā ar mediņiešiem
Burtu lielums

Madonas mūzikas skolai kopš 2001. gada ir jauka tradīcija – rīkot kopējus koncertus ar Rīgas Jāzepa Mediņa mūzikas skolas audzēkņiem.

Mācoties Mūzikas akadēmijas profesionālās pilnveides kursos, skolotājām Tatjanai Savickai, Inārai Mālniecei un Jeļenai Krasnovai radās doma ik gadu rīkot savu audzēkņu kopkoncertus, lai viņiem dotu iespēju muzicēt ne tikai savās skolās vien. Un tā madoniešiem – skolotājas Tatjanas Savickas audzēkņiem – pievienojāmies arī mēs – lubānieši. Pa šiem gadiem kopā ar mediņiešiem esam koncertējuši gan Rīgas mūzikas skolā, gan Mazās Ģildes koncertzālē, gan ieskandinājuši jauno flīģeli Madonas mūzikas skolas Laimas zālē.

3. februārī Madonas un Rīgas skolotāju labākajiem audzēkņiem bija iespēja koncertēt Rīgas Vēstures un kuģniecības muzeja kolonnu zālē pie izcila instrumenta. Mazie mākslinieki Intars Poļaks (Kalsnava), Ilva Ozolniece (Lubāna), kas tikko sāk pianista gaitas, lieliski ievadīja šo koncertu. Māsas – Adrija Karīna un Paula Rebeka Škapares, Simona Birka un Daija Līva Aivare (Madona), Anda Paula Bidiņa (Meirāni), Monta Ivonna Masa (Lubāna) ar saviem priekšnesumiem klausītājiem atvēra mūzikas liriskās lappuses. Klavieru dueti – Adrija Karīna, Paula Rebeka Škapares un Agnese Šķēle, Diāna Ozoliņa (Lubāna), izteiksmīgi un saskanīgi muzicējot, izpelnījās atzinīgu klausītāju vērtējumu.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 23.02.2008.

Autore: INĀRA MĀLNIECE
Madonas mūzikas skolas
klavierspēles skolotāja


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px