Sestdien, 5. februārī, pulksten 19 Madonas kultūras namā notiks vidējās paaudzes deju kolektīvu koncerts „Sadancis".
Koncertā piedalīsies Balvu, Cēsu, Jaunpiebalgas, Straupes, Skrīveru, Sēlpils un Madonas vidējās paaudzes deju kolektīvi.
Kā laikrakstu informē Madonas kultūras nama darbiniece Ināra Cakule, koncerts ir Madonas kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīva „Vidzemes seniori" draugu tikšanās. Andra Ezeriņa vadītais kolektīvs regulāri viesojies Skrīveros, Balvos, šoreiz atbildes vizītē ierodas viņu sadarbības kolektīvi.
Autore: INESE ELSIŅA