Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Daudz enerģijas un patīkamas emocijas

Redakcija

Autors • 20.03.2009.

Daudz enerģijas un patīkamas emocijas
Burtu lielums

Neraugoties uz grūto ekonomisko situāciju valstī un visapkārt valdošo nomāktību, Rīgā, klubā „Faraons", dzirkstošas enerģijas un iedvesmojoša dzīvesprieka atmosfērā 7. martā notika sešpadsmitais tradicionālais Latvijas Aerobikas asociācijas (LAA) rīkotais festivāls „Aerobika visiem".

Festivāla programmu vadīja Dailes teātra aktieris Aldis Siliņš.

Festivāla dalībnieki atzīst, ka tas bijis īpašs dalībnieku aktivitātes (festivālā piedalījās 35 komandas, apvienojot gandrīz 360 dalībnieku no visas Latvijas), uzstāšanās kvalitātes un emocionālā saviļņojuma ziņā. Šajā gadā festivāla priekšnesumos dominēja dejas dažādos deju aerobikas veidos (deju aerobikas, latino, body ballet, street dance, hip-hop), kā arī show dance, folk dance un bellydance virzienos.

Dalībniekus uzņem ar ovācijām

Festivālā ar stepa aerobikas un deju aerobikas priekšnesumu treneres Vēsmas Vārsbergas vadībā piedalījās arī divas komandas no Madonas.

Kā „Staram" pastāstīja viena no Madonas komandas dalībniecēm Ingūna, piedalīties festivālā madonietes pamudināja tas, ka ar saviem priekšnesumiem sen nebija sanācis uzstāties.

– Beidzot no Vēsmas nāca piedāvājums, un mēs nolēmām piedalīties. Viegli tas, protams, nebija, jo nācās gādāt transportu, tērpus un arī programma, ar kuru piedalīties, bija jānoslīpē, – stāsta Ingūna.

Vēsma Vārsberga atzīst, ka madonietes festivālā uzstājušās labi, soļi sajaukti netika un sastādītā programma izpildīta precīzi.

– Vērojot festivāla programmu, nonācu pie slēdziena, ka grupas, kuras nebija no Rīgas (piemēram, Talsi, Mārupe, Daugavpils, tai skaitā arī mēs), sniedza noslīpētākus un atraktīvākus priekšnesumus. Manuprāt, tas ir tādēļ, ka Rīgā aerobikas klubu ir daudz un to kontingents ir mainīgs, savukārt provincē veidojas saliedēti kolektīvi, kas gadu gaitā jau ir labi sastrādājušies, – savu viedokli pauž aerobikas trenere Vēsma Vārsberga.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS 21.03.2009.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

AIGARA KREICBERGA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px