Sestdien, 5. martā, pulksten 19 čellu trio „Melo-M" klausītājiem Madonas kultūras namā piedāvā jaunu koncertprogrammu „Operas joks".
Koncerts, tāpat kā iepriekšējā reizē, solās būt aizraujošs, jo klausītājiem būs iespēja ne vien novērtēt „Melo-M" muzikālo veikumu, bet pavadīt laiku jautrības un prieka pilnā atmosfērā. Viens no mūziķu „trikiem", piemēram, būs unikāla iespēja redzēt, ka čellu var spēlēt ne tikai ar lociņu, bet izmantojot traukus.
Koncerta pirmajā daļā skanēs jaunas versijas par pazīstamām opermūzikas melodijām – Verdi, Bizē, Vāgnera, Rosīni, Pučīni un citu pazīstamu opermūzikas komponistu darbiem Kārļa Auzāna aranžējumos, tāpat dzirdēsim grupas „Melo-M" mūziķu oriģināldarbus.
Koncerta otrajā daļā grupa atskaņos pasaules tautu mūziku, popmūzikas un rokmūzikas zelta fonda melodijas.
Autore: INESE ELSIŅA