Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Biedrības „Grafikas kamera” izstāde

Redakcija

Autors • 02.11.2011.

Biedrības „Grafikas kamera” izstāde
Burtu lielums

5. novembris-11. decembris

Grafika ir īpašs – lakonisks, koncentrēts mākslinieka izteiksmes veids. Grafiķe Vita Mālniece to izmantoja, lai vizualizētu sev būtisko: „Kas svarīgs man, tas svarīgi būs arī citiem, jo nozīme ir tikai tam ļoti personiskajam mākslā."
Madonas muzeja izstāžu zālēs no sestdienas būs skatāma grafikas izstāde, kurā savas izjūtas izteikuši dažādu paaudžu, rakstura un ambīciju mākslinieki. Viņus vieno darbnīcas, idejas un kopīgas izstādes.
Kas ir biedrība „Grafikas kamera"? Par to stāsta grafiķe, biedrības valdes priekšsēdētāja Ilze Lībiete: „Biedrība „Grafikas kamera" dibināta 1994. gadā pēc Latvijas Mākslas fonda likvidēšanās 1991. gadā. Fonds ilgus gadus apsaimniekoja un rūpējās par darbnīcām, tāpēc kameras dibināšana bija vienīgā iespēja organizēti pārņemt un saglabāt grafikas darbnīcu inventāru, tādējādi nodrošinot radošo procesu – izstāžu darbību.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.11.2011.

Materiālu sagatavoja
INESE JAKOBI

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px