5. novembris-11. decembris
Grafika ir īpašs – lakonisks, koncentrēts mākslinieka izteiksmes veids. Grafiķe Vita Mālniece to izmantoja, lai vizualizētu sev būtisko: „Kas svarīgs man, tas svarīgi būs arī citiem, jo nozīme ir tikai tam ļoti personiskajam mākslā."
Madonas muzeja izstāžu zālēs no sestdienas būs skatāma grafikas izstāde, kurā savas izjūtas izteikuši dažādu paaudžu, rakstura un ambīciju mākslinieki. Viņus vieno darbnīcas, idejas un kopīgas izstādes.
Kas ir biedrība „Grafikas kamera"? Par to stāsta grafiķe, biedrības valdes priekšsēdētāja Ilze Lībiete: „Biedrība „Grafikas kamera" dibināta 1994. gadā pēc Latvijas Mākslas fonda likvidēšanās 1991. gadā. Fonds ilgus gadus apsaimniekoja un rūpējās par darbnīcām, tāpēc kameras dibināšana bija vienīgā iespēja organizēti pārņemt un saglabāt grafikas darbnīcu inventāru, tādējādi nodrošinot radošo procesu – izstāžu darbību.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.11.2011.
Materiālu sagatavoja
INESE JAKOBI