Rīt, 5. janvārī, Valmierā tiks atklāts 21. starptautiskais Ziemas mūzikas festivāls.
Festivāls ilgs līdz 8. janvārim, un to tradicionāli organizē Valmieras mūzikas skola. Ik gadu festivālā vienkopus tiek pulcēti profesionāli mūziķi, mūzikas skolu audzēkņi, absolventi un citi interesenti ne vien no Latvijas, bet arī citām valstīm. Šogad piedalīsies mūziķi no Tartu (Igaunija) un Šauļiem (Lietuva).
Festivāls tiks atklāts 5. janvārī pulksten 19 Valmieras 5. vidusskolas zālē. Atklāšanas koncertā piedalīsies Jautrīte Putniņa (klavieres), Andris Arnicāns un Elīna Vidriķe (baroka fagoti), Ance Purmale (soprāns) no Latvijas Nacionālās operas, Zanda Švēde (mecosoprāns) no Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas, Līga Patmalniece (mecosoprāns) no Briseles Karaliskās konservatorijas, kā arī Valmieras mūzikas skolas solisti, kokļu ansamblis, stīgu orķestris, koris un pūšaminstrumentu orķestris.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.01.2012.
Autore: INESE ELSIŅA