17. decembrī Madonas kultūras namā Ziemassvētku pasākumā pulcējās Madonas lielākās skolas – pilsētas 1. vidusskolas – 5.-12. klašu audzēkņi, skolotāji, bērnu vecāki.
Līdzās rūpīgi izstrādātajiem klašu priekšnesumiem, kuru tēma – „Ejam, bērni, ķekatās", uzstājās folkloras kopa „Pērlis" no Druvienas. Skolas direktors Romāns Ližbovskis un direktora vietniece mācību darbā Inese Strode sveica labākos skolēnus. Zelta liecību saņēma 23 Madonas pilsētas 1. vidusskolas audzēkņi, sudraba liecību – 45 skolēni.