Žetonu vakars vispārizglītojošo skolu 12. klašu audzēkņiem ir brīdis, kad pamazām jāsaprot – tūlīt, tūlīt vidusskolas laiks būs paskrējis un sāksies jauns dzīves periods. Vēl palikušas apmēram 100 dienas līdz eksāmeniem, tad pārbaudījumi un drīz arī skolas izlaiduma vakars.
Žetonu vakaru rindu Madonas reģiona skolās šogad uzsāka Madonas pilsētas 2. vidusskolas kolektīvs. Tās divpadsmitajiem svinīgais sarīkojums ritēja 18. februāra vakarā Madonas kultūras namā.
Vakara scenārijs tika veidots nopietnās noskaņās – uzklausot skolas vadību un pedagogus, saņemot izglītības iestādes žetonu gredzena formā un pasakot paldies saviem skolotājiem. Sarīkojuma otrā daļa savukārt nesa līksmas un azar-tiskas vēsmas, apliecinot vecākiem, skolotājiem un vienaudžiem, cik dzīvi divpadsmitie māk priecāties un parādīt savus talantus noslīpētos un radošos priekšnesumos.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.02.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto