Lai ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstu sekmētu jauniešu bezdarbnieku ilgtspējīgu nodarbinātību, valdība 1. martā atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) izstrādātu jaunu pasākumu jauniešiem bezdarbniekiem – „Darba vieta jaunietim".
LM, pārskatot aktīvo nodarbinātības pasākumu „Kompleksie atbalsta pasākumi" saturu, to papildināja ar jaunu aktivitāti – „Darba vieta jaunietim", lai atbalstītu jauniešu sekmīgu un ilgstošu iekārtošanos darbā.
Plānots, ka pasākumā piedalīties un pie darba devēja izveidotā darba vietā iesaistīties varēs nelabvēlīgākā situācijā esoši jaunieši bezdarbnieki vecumā no 18 līdz 24 gadiem, kas kā bezdarbnieki reģistrēti vismaz sešus mēnešus vai ir atgriezušies pēc bērna kopšanas atvaļinājuma, vai arī ir cilvēki ar invaliditāti.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.03.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS