Kā ik vasaru, Jēkabpils novada Zasas vidusskolā jūlijā notika vasaras skola „Alfa".
Tiesa gan, vairākus gadus „Alfa" ritēja arī Vestienas pamatskolā.
Šogad no 1. līdz 21. jūlijam vasaras skolā jau tradicionāli tika aicināti piedalīties valsts mācību olimpiāžu uzvarētāji un Latvijas 36. skolēnu zinātniskās konferences laureāti – kopumā ap piecdesmit jauniešu. No Madonas reģiona skolām vasaras skolā „Alfa" piedalījās Madonas pilsētas 1. vidusskolas audzēkne Malvīne Stučka.
Mācību darbs vasaras skolā tika organizēts lekciju un praktisko nodarbību veidā četrās sekcijās: fizikas, matemātikas un informātikas, ķīmijas un bioloģijas un sociālo zinātņu sekcijā. Nodarbības vadīja Latvijas Universitātes un Rīgas Tehniskās universitātes mācībspēki, kā arī zinātniski pētniecisko institūtu darbinieki.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.07.2012.
Autore: INESE ELSIŅA