Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

“Uzlecošais jaunatnes darbinieks” – Gatis Teilis

LAURA KOVTUNA

Autors • 15.12.2016.

“Uzlecošais jaunatnes darbinieks” – Gatis Teilis
Burtu lielums

Piektdien, 9. decembrī, Jelgavas tehnikumā norisinājās konkurss „Labākais darbā ar jaunatni 2016", ko organizēja Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā.

Konkurss „Labākais darbā ar jaunatni" tiek rīkots reizi divos gados ar mērķi izteikt Izglītības un zinātnes ministrijas atzinību pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veic darbu ar jaunatni, par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā.
Nominācijā „Uzlecošais jaunatnes darbinieks (viens gads aktīvā darbā jaunatnes jomā)" balvu saņēma Madonas novada Kalsnavas bērnu un jauniešu iniciatīvu centra „Up's" jaunatnes lietu speciālists Gatis Teilis.
Kalsnavas bērnu un jauniešu iniciatīvu centra „Up's" vadītāja Linda Ūdre-Rizga par Gati teic tā: „Darbs, ko dara ar mīlestību, ir zelta vērts. Gatis Teilis savu darbu patiesi veic ar mīlestību. Veroties viņā, tu saproti, ka cilvēks ir pareizajā vietā – degsme, enerģija, kas strāvo no viņa, liek domāt – no kurienes tas viss? Domājams, daudziem vajadzētu pamācīties, ka idejas realizēšanai ir nepieciešamas divas lietas – ticība idejai un degsme sevī, lai to realizētu. Gatis iemanto abas šīs īpašības, tāpēc arī ir tik daudz sasniedzis. Raugoties tagad uz Gati, domāju, ka daudzi jaunieši viņu ņem par paraugu un piemēru, kā veidot savu nākotni, nevis tikai pašam sev, bet arī citiem. Gata sūtība ir dot, neprasot pretī. Viņš dara, neprasot, kas par to būs. Nebaidoties varu teikt, ka otrs tik enerģisks un reizē sirsnīgs cilvēks vēl jāpameklē. Patiešām – prieks un lepnums!"
Jāatgādina, ka 2. decembrī Gatis Teilis guva atzinību par veikto darbu Madonas novada mērogā – viņš saņēma unikālo, pirmo augstāko Madonas novada jauniešu domes apbalvojumu „Zelta gailis" ar laba vēlējumiem no Madonas novada domes priekšsēdētāja Andreja Ceļapītera.
Par valsts līmenī izskanējušo atzinību „Uzlecošais jaunatnes darbinieks" Gatis Teilis dalījās izjūtās: – Vienmēr ir patīkami saņemt atzinību par paveikto darbu, bet reizē tas ir jauns dzinulis un motivācija strādāt vēl labāk. Šī ir tikai viena sasniegta virsotne, bet tādu, kurās kāpt, vēl ir daudz. Man patiess prieks par šo novērtējumu, jo tas apliecina – mēs ar komandu esam strādājuši pareizajā virzienā.
Par aktīvāko kodolu un savu atbalsta komandu Kalsnavas bērnu un jauniešu iniciatīvu centrā „Up's" Gatis Teilis minēja tā vadītāju Lindu Ūdri-Rizgu un Elviju Mežaleonu, kurš strādā Rīgā, bet ar sirdi joprojām ir dzimtajā Kalsnavā.
Jautāts, kādas ir ieceres jaunatnes darbā nākamajam gadam, Gatis Teilis atklāja: – Vēlētos turpināt iesāktās aktivitātes, kā arī varbūt aktīvāk pievērsties tam, lai bērniem un jauniešiem piedāvātu apgūt dažādas prasmes, ļaut komunicēt ar jauniešiem ārpus skolas, kā arī mācīties paust savu viedokli. Plānoju sadarbībā ar Madonas novada jauniešu domi piedāvāt jauniešiem apmācības par viņiem interesējošām tēmām. Madonas novadā ir unikāli un ļoti talantīgi jaunatnes lietu darbinieki, kas savas prasmes un gūtās zināšanas var nodot arī bērniem un jauniešiem.

16.12.2016.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px