No 16. līdz 18. jūlijam pie Linkas dīķiem norisinājās teātra sporta meistardarbnīca „Mēs to mīlam!".
Meistardarbnīcā piedalījās bērni no Madonas BJC teātra sporta studijas „IemīlēTS," Kusas pamatskolas teātra sporta studijas „BrīnumzEME", aprūpes un atbalsta centra „Ozoli" teātra sporta pulciņa, kā arī bērni no Kusas/Lauteres mazpulka. Kopīgi tika izveidota sadraudzības himna un karogs, kas no šī laika mūžīgi plīvos katrā sadraudzības turnīrā.
Pēc pasākuma aprunājos ar dalībniekiem un pedagogiem.
Lorita uzskata: „Meistardarbnīca manī raisīja tikai un vienīgi pozitīvas emocijas un rosināja uz šādu pasākumu veidošanu pašu."
Linda: „Kaut ārā bija auksts un brīžiem lija, man patika. Patika sēdēt pie ugunskura un dziedāt dziesmas ģitāras pavadījumā. Paldies šoferīšiem, kas mūs aizveda, skolotājiem, kas mums palīdzēja, un, protams, Linkas saimniekiem."
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.08.2012.
Autors: EDGARS KALNIŅŠ,
Kusas pamatskolas audzēknis,
TS „BrīnumzEME" dalībnieks
Foto no pasākuma