Pirms diviem gadiem jau rakstījām par cesvainietes Beatrises Bandenieces uzrādītajiem izcilajiem sasniegumiem centralizētajos eksāmenos, visos priekšmetos iegūstot A līmeni. Informējām arī, ka jauniete izvēlējusies mācības turpināt ārzemēs.
Šoreiz – plašāka saruna ar viņu par mācību gaitām Apvienotajā Karalistē.
Beatrise Bandeniece septembrī atgriezīsies Skotijā, kur turpinās studijas Sentendrūsas universitātes (University of St Andrews) trešajā kursā, apgūstot teoloģiju. Viņa uzsver, ka daudziem paziņām esot maldīgs uzskats teoloģijas jomu saistīt ar kļūšanu par mācītāju vai tamlīdzīgi, jo patiesībā šī joma paver iespējas iegūt plašas zināšanas, kas vēlāk noderēs citās nozarēs.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 28.08.2013.
Autore: RITA TURKINA
Foto no personiskā arhīva