Mēs katrs klausāmies, bet ne katrs mākam sadzirdēt. Mēs katrs runājam, bet ne katrs māk izstāstīt kādu interesantu stāstu, notikumu vai vienkārši pasaku.
5. novembrī Madonas pilsētas 1. vidusskolā uz stāstnieku konkursu „Teci, teci, valodiņa" pulcējās 33 bērni no Lubānas, Dzelzavas, Meirāniem, Cesvaines, Liezēres, Varakļāniem, Kusas, Kalsnavas, Mārcienas, Madonas Valsts ģimnāzijas un no Madonas pilsētas 1. vidusskolas.
Madonā notikušajā pusfinālā bērniem bija jāstāsta tautas pasaka, kāds patiess, interesants atgadījums no dzīves un anekdote. Žūrijai nācās noklausīties ļoti interesantus, izteiksmīgus un pārliecinošus stāstījumus.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.12.2011.
Autore: INGRĪDA GRUDULE
Foto no pasākuma