Šodien, 4. decembrī, pulksten 13 sadarbībā ar Madonas Valsts ģimnāziju pilsētas 1. vidusskolā notiks biznesa simulācijas spēles JA TITAN reģionālais čempionāts.
Tas dos iespēju trim labākajām komandām piedalīties JA TITAN valsts mēroga pusfinālā, lai atlasītu astoņas labākās komandas, kas piedalīsies finālā 22. janvārī Rīgas Biznesa skolā.
Kā „Staru" informē Madonas reģionālā čempionāta organizatore, Madonas Valsts ģimnāzijas ekonomikas skolotāja Iveta Vabule, Madonas čempionātā piedalīsies 20 komandu, 60 skolēnu. Biznesa simulācijas spēli izspēlēs Aizkraukles novada ģimnāzijas, Preiļu Valsts ģimnāzijas, Gulbenes 2. vidusskolas, Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas, Madonas pilsētas 1. vidusskolas un Madonas Valsts ģimnāzijas audzēkņi.
JA TITAN ir biznesa simulācijas spēle, kurā jaunieši sacenšas virtuālā nākotnes tirgū, pārdodot nākotnes personalizētos portatīvos datorus Holo-Generator, nosakot tiem cenu, ražošanas apjomu, mārketinga un attīstības izdevumus, kā arī nepieciešamās investīcijas un citus faktorus.
JA TITAN pusfināls norisināsies tiešsaistē no 11. līdz 15. janvārim. Pusfināla spēlē piedalīsies reģiona uzvarētāju 1.-3. vietas ieguvēji ar augstāko panākuma indeksu savā grupā. JA TITAN Latvijas čempionāta finālā 22. janvārī piedalīsies astoņas labākās komandas no pusfināla komandām, kuras pusfinālā būs ieguvušas visaugstāko panākumu indeksu savā spēlē. Finālā tiks izspēlēta spēle, un pēc tās komandas prezentēs žūrijas komisijai savu pielietoto spēles taktiku.