Šodien, 28. novembrī, tirdzniecības centrā „Valleta" Valmierā risinās skolēnu mācību uzņēmumu reģionālais gadatirgus.
Uz to ar dažādiem skaistumkopšanas līdzekļiem, rotām, šallēm, izstrādājumiem no koka un citām oriģinālām, pašu gatavotām precēm devušies skolēnu mācību uzņēmumi arī no Madonas Valsts ģimnāzijas (skolotāja Iveta Vabule), Madonas pilsētas 1. vidusskolas (skolotāja Jolanta Riekstiņa), A. Eglīša Ļaudonas vidusskolas (skolotāja Alda Ostrovska) un Kusas pamatskolas (skolotāja Vita Frīdvalde).
Gadatirgū ar pašu ražotām precēm kopumā piedalās 30 skolēnu uzņēmumi no visas Vidzemes, apmeklētājiem sniedzot iespēju iegādāties gan oriģinālas Ziemassvētku dāvanas, gan ikdienā noderīgas lietas – vaska sveces, koka virtuves piederumus, pulksteņus, mapes, penāļus un rotaļlietas, dažādas rotas, svētku rotājumus, maskas, krūzītes, to paliktņus ar oriģināliem zīmējumiem, ziepes, vannas bumbas un citas interesantas preces.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 28.11.2014.
Autore: INESE ELSIŅA