Aizvadītajā pirmdienā Madonas bērnu un jauniešu centra darbinieki organizēja semināru skolu avīžu veidotājiem.
Uz to ieradās avīzes „Atspere" veidotāji no Madonas pilsētas 1. vidusskolas, pārstāvji no Ļaudonas vidusskolas avīzes, Lazdonas pamatskolas avīzes, Sarkaņu pamatskolas un Ērgļu vidusskolas avīzes.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.03.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto