Februārī vispārizglītojošo skolu 12. klašu audzēkņi tradicionāli saņem savas skolas piemiņas zīmi, divpadsmitajiem notiek žetonu vakari.
Pagājušajā piektdienā žetonu vakars notika Madonas pilsētas 2. vidusskolā. Šopiektdien Madonas kultūras namā žetonu vakars ritēs Madonas Valsts ģimnāzijas audzēkņiem, savukārt 24. februārī Madonas kultūras namā žetonu vakaram gatavojas Madonas pilsētas 1. vidusskolas 12. klašu skolēni. Sarīkojums parasti ir gan svinīgs, saņemot gredzenu (vai žetonu) ar gravētiem skolas iniciāļiem, gan vienlaikus jautrs, jo oficiālajiem mirkļiem seko skolēnu azartiski sagatavoti priekšnesumi.
Cilvēks izglītojas visu mūžu, topošie skolu absolventi to veikuši 12 savas dzīves gadus. Vēlēsim, lai viņu izglītošanās nekad nebeidzas. Jo vairāk mācāmies, jo vairāk nezinām. Lai katra diena ir neliela mācību stunda!
15.02.2017.