Rīt, 26. martā, no pulksten 10 līdz 12 Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas zālēs notiks izglītojošs pasākums 10. un 11. klašu skolēniem.
Kā informē Madonas novada pašvaldības izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne, Madonas pilsētas 1. un pilsētas 2. vidusskolas, Madonas Valsts ģimnāzijas un A. Eglīša Ļaudonas vidusskolas audzēkņi noklausīsies Banku augstskolas profesora Andra Sarnoviča lekciju par tēmu „SMS kredīta prieks un posts", kā arī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vadītājas Ineses Kalvānes un diriģenta Inta Teterovska stāstījumu par tēmu „NVA un jaunieši".