Ar pirmo pusfinālu Rīgas Motormuzejā 16. janvārī turpinās konkurss „Gribu būt mobils", „Staru" informē CSDD sabiedrisko attiecību nodaļa. Pirmajā pusfinālā uzvarēja komanda „Baložu vidusskola", iegūstot 356,5 punktus.
Pavisam septiņos reģionālajos pusfinālos tiksies reģionu desmit labākās komandas (ne vairāk kā divas komandas no vienas skolas), tai skaitā 15. februārī pulksten 11 – arī Kusas pamatskolā. Savukārt lielais fināls, kurā mērosies skolēnu zinošākās satiksmes drošības 6.-8. klašu komandas 2017./2018. mācību gadā, notiks martā.
Piedaloties šajās sacensībās, katrs dalībnieks pārbaudīs savas ceļu satiksmes noteikumu zināšanas un, veicot dažādas sarežģītības pakāpes uzdevumus, varēs pārliecināties, ka zināšanas ir ļoti nepieciešamas reālām un teorētiski iespējamām dzīves situācijām.
Fināla sacensībās pirmās vietas ieguvēja komanda saņems galveno balvu – izglītojošu un izzinošu ceļojumu 1800 eiro vērtībā, otrās un trešās vietas ieguvēju komandas – ceļojumu biroja dāvanu karti, bet visus klātienes septiņu pusfinālu dalībniekus gaida stilīgas balvas.
19.01.2018.