Ir noslēgušies biznesa izglītības biedrības „Junior Achievement Latvija" („JA Latvija") partnerskolu rīkotie biznesa simulācijas spēles JA TITAN reģionālie čempionāti.
Kopumā 10 čempionātos visā Latvijā piedalījās 165 komandas, no tām 32 ir tikušas „JA Latvija" TITAN čempionāta pusfinālā. Pusfinālā iekļuvušas arī divas komandas no Madonas Valsts ģimnāzijas: „Blue Light" un „Ganzumo", ko konsultē iestādes ekonomikas skolotāja Iveta Vabule.
Tālāk jau 12. un 13. janvārī JA TITAN pusfināls norisināsies neklātienē. Pusfināla spēlē piedalīsies reģiona uzvarētāju 1.-3. vietas ieguvēji ar augstāko panākuma indeksu savā grupā. Pusfināla spēlēs tiks noskaidrotas astoņas komandas, kas piedalīsies JA TITAN Latvijas čempionāta finālā 22. janvārī Rīgas Biznesa skolā.
„Stars" jau ir rakstījis, ka JA TITAN ir biznesa simulācijas spēle, kurā jaunieši sacenšas virtuālā nākotnes tirgū, pārdodot nākotnes personalizētos portatīvos datorus – Holo-Generator, nosakot tiem cenu, ražošanas apjomu, mārketinga un attīstības izdevumus, kā arī nepieciešamās investīcijas.