Klātesot jaunajiem fotogrāfiem, viņu modeļiem, vecākiem un draugiem, kā arī interesentiem no saieta nama un tālākiem namiem, Madonā, pilsētas domes administrācijas ēkas 4. stāvā, jau kādu brīdi atklāta Madonas bērnu un jauniešu centra foto un video pulciņa „Madonas acis" darbu izstāde.
Atklāšanas svētkos muzikālu fonu vizuālajam materiālam veidoja Intars Zommers, spēlējot ģitāru un uzdziedot gan savas kompozīcijas, gan citu.
Ierosmi dod jauni dalībnieki
Foto un video pulciņš „Madonas acis" veidots pirms divdesmit gadiem, un jau kopš tā dibināšanas pulciņu vada Imants Pulkstenis. Uzkāpjot ēkas 4. stāva foajē telpā, ikvienu gaida uzrunājoša vide – gar telpas sienām uz īpaši gatavotiem koka dēļiem izvietotas fotogrāfijas, radot krāšņu un radošu gaisotni. Ar darbiem izstādē piedalās 11 autori, un katra rokraksts ir meklējoši savs.
– Ienākot pulciņā diviem jauniem dalībniekiem – Ingai Sudārei un Raivo Špunam -, sapratām, ka mums ir ko teikt, un jaunieši vēlas ar savu skatījumu padalīties, – uzsvēra Imants Pulkstenis. – Tā kā šī bija neapgūta telpa, ar pilsētas pārvaldnieka Gunta Ķevera laipnu atļauju tika iedegta zaļā gaisma, lai varam šeit izpausties.
Pulciņa vadītājs piebilda, ka izstāde laika gaitā mainīsies – jebkuru brīdi ekspozīcija var tikt atjaunota. Telpa līdz ar to būs pulsējoša un dzīva, ar spēcīgiem fotodarbiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.12.2012.
Autore: INESE ELSIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto