2022. gada vasarā Madonas Valsts ģimnāzijas (MVĢ) skolēnu komanda, Viesturs Šēnbergs, Ilze Bārbale un Līva Palieka, piedalījās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras jauniešu iniciatīvu projekta "Kontakts" apmācībās.
Projektu konkursa tēma bija "Atbalsts izglītības iestāžu skolēnu pašpārvalžu attīstībai". Lai iesniegtu projekta pieteikumu, jauniešiem bija nepieciešams piedalīties apmācībās, kas norisinājās trīs dienas Drabešu pagasta viesu namā "Bille". Projektu konkursā "Kontakts" bija plānots apstiprināt 135 projektus ar atvēlēto finansējumu projekta īstenošanai līdz 1000 eiro. Madonas Valsts ģimnāzijā šis bija otrais projekts, kas izstrādāts Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projektu konkursam, un tas bija kā turpinājums 2021. gada jauniešu iniciatīvas projektam "Labbūtības ceļa karte Madonas Valsts ģimnāzijā".
Jauniešu komandas izstrādātā projekta mērķis bija sniegt iespēju ģimnāzistiem apgūt veiksmīga laika menedžmenta principus, attīstīt saskarsmes un sadarbības prasmes, īstenojot dažādas aktivitātes. Projekta ietvaros tika īstenotas trīs dažādas aktivitātes. Pirmā bija nodarbība "Veiksmīga laika menedžmenta principi" 10.-12. klasēm, ko vadīja personīgās produktivitātes un "high performance" treneris Kristaps Kravalis. Otrā aktivitāte bija "Team building caur improvizācijas nodarbībām" ar teātra sporta un improvizācijas pedagoģi Daci Dzilnu 7. un 10. klasēm. Kā noslēdzošā projekta aktivitāte bija iedvesmojošas infografikas izveide ar jauniešu gūtajām atziņām pēc Kristapa Kravaļa nodarbības. Infografikas dizainu veidoja projekta "Kontakts" komanda, apkopojot ģimnāzistu ieteikumus, kā efektīvi plānot savu laiku.
Novērtējam iespēju mācīties rakstīt projektu pieteikumus un iespēju tos īstenot savā skolā. Paldies par iespēju īstenot jauniešu iniciatīvas Jaunatnes starptautisko
24.01.2023.