Tikko noslēdzies dziesmu konkurss „Skani Latvijai!" un noskaidroti tā uzvarētāji. Tās ir četras jaunās mūziķes – Diona Liepiņa, Anastasija Jevstigņejeva, Sintija Beļinska un Kristīne Baltruševiča.
Bet pavisam, kā informē Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta konsultante Zane Ozola, Valsts kancelejas organizētajā konkursā piedalījās 17 dalībnieku no Daugavpils, Kuldīgas, Liepājas, Ļaudonas, Mežvidiem, Rēzeknes, Rīgas un Rojas: – Atzīmējot Latvijas himnas autora Baumaņu Kārļa 180. dzimšanas dienu, Valsts kanceleja izsludināja patriotisko dziesmu konkursu „Skani Latvijai!", aicinot bērnus un jauniešus komponēt un izpildīt Latvijai veltītas dziesmas. Kategorijā līdz 13 gadu vecumam tika saņemtas 5 dziesmas, grupā no 14 līdz 16 gadiem saņemtas 7 dziesmas, grupā no 17 līdz 20 gadiem –
3 dziesmas, savukārt kategorijā no 21 līdz 25 gadiem – 2 dziesmas.
Grupā no 14 līdz 16 gadiem konkursā piedalījās arī Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolas 9. klases skolēns piecpadsmitgadīgais Artūrs Biķernieks. Viņš savas komponētās dziesmas pieteikumvēstulē rakstīja: „Ņemot vērā, ka mūsu skolai nav savas himnas, šis varētu būt viens no piedāvājumiem."
Dziesmas vērtēja profesionāla un daudzpusīga žūrija, kuras sastāvā bija komponists Andris Vecumnieks, grupa „The Sound Poets", radio NABA direktors Madars Štramdiers un dzejnieks Jānis Vādons.