22. jūlija laikraksta „Stars” numurā publicējām rakstu „Medicīna ir mans aicinājums”, kurā Gaisma Gurska no Madonas dalās savā pieredzes stāstā par pamatstudijām Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātē. Gaisma vēlas pateikties par saņemto atbalstu un sniegto uzticību, kas palīdzējusi augt un virzīties tuvāk savam aicinājumam — kļūt par ārsti.
– Visu pamatstudiju garumā man bija gods un lepnums būt daļai no nodibinājuma Vītola fonds un Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendijas medicīnā stipendiātei. Prieks, ka varēju būt daļa no kā tik liela un fantastika, justies novērtēta par to, ko daru ikdienā', un zināt, ka esmu uz pareizā ceļa. Teterevu fonds atbalsta spējīgākos un mērķtiecīgākos studentus, lai viņi varētu sasniegt savus mērķus, sniedzot finansiālu atbalstu, kas ļauj studentiem atvieglot ikdienu un vairāk fokusēties uz pašattīstību un, protams, studiju programmu. Esmu ārkārtīgi pateicīga Teterevas kundzei par man izrādīto godu, nodrošinot šo patīkamo sadarbību vairāku gadu garumā. Ja mani novērtē šādi cilvēki, es savā dzīvē noteikti esmu tur, kur man ir jābūt, – pateicas Gaisma.
25.07.2025.