Trešdien, 7. maijā, Madonas kultūras namā pulcējās vispārizglītojošo skolu mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāji.
Jau tradicionāli svinīgu sarīkojumu pilsētas kultūras namā Madonas novada mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētājiem organizēja Madonas novada pašvaldības izglītības nodaļas darbinieki. Tā ietvaros notika 10.-12. klašu skolēnu apbalvošana un pedagogu sumināšana. Sarīkojumā piedalījās arī audzēkņu vecāki un pašvaldību pārstāvji.
Madonas novada mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāju apbalvošanas pasākums 1.-9. klašu skolēniem, pedagogiem, vecākiem un pašvaldības pārstāvjiem savukārt notiks pilsētas kultūras namā 14. maijā pulksten 14.
Autore: INESE ELSIŅA