Šodien, 15. martā, Madonā notiek jaunāko klašu skolēnu tehniskās modelēšanas darbnīcas „Viss tikai par kuģiem".
Uz sacensībām ieradīsies Lubānas vidusskolas, Barkavas pamatskolas un Madonas bērnu un jauniešu centra pulciņa „Rilipe" dalībnieki. 2., 3., 4. klašu skolēni zīmēs, līmēs kuģus, kā arī gatavos saldo kuģīti. Labākie katrā klašu grupā 9. aprīlī dosies uz Jelgavu, kur notiks valsts līmeņa skolēnu tehniskās modelēšanas radošās darbnīcas.
Autore: INESE ELSIŅA