Veikalu tīkls „Maxima" šovasar nodrošinās darbu trim simtiem jauniešu, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu un ieguvuši vismaz pamatizglītību. Jaunieši darba gaitas varēs uzsākt pēc mācību gada beigām un strādāt no 1. jūnija līdz pat 31. augustam, saņemot tādu pašu atalgojumu kā pastāvīgie „Maxima" darbinieki, „Staru" informē „Maxima Latvija" preses sekretārs Ivars Andiņš.
– „Maxima Latvija" jau vairākus gadus ir piedalījusies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) organizētajā vasaras nodarbinātības programmā, un, kaut gan šogad NVA šo programmu neīstenos, „Maxima" vasarā aicinās darbā vairākus simtus jauniešu. Viens no svarīgākajiem mērķiem, iesaistot jauniešus darbā vasaras mēnešos, ir radīt viņos interesi par tirdzniecības sfēru un nākotnē sagaidīt viņus atgriežamies jau kā kvalificētu darbaspēku, – uzsver Ivars Andiņš.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.05.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA