23. maijā Tukuma stadionā norisinājās Latvijas speciālās olimpiādes (LSO) sacensības vieglatlētikā.
Mācību gada sacensību maratonā šīs bija pēdējās sacensības pirms vasaras brīvlaika. Varētu teikt – atskaites punkts gan bērniem, gan skolotājiem par padarīto darbu.
Sacensībās piedalījās atlētu komandas no 23 Latvijas internātpamatskolām. Dzelzavas internātpamatskolu sacensībās pārstāvēja septiņi atlēti.
Lija lietus, un spīdēja saule, mūsējie lēca, skrēja, meta bumbiņu, cīnījās ar pretvēju un paši ar sevi. Patiess bija prieks, kad apbalvošanas ceremonijā mūsējie kāpa uz goda pjedestāla un saņēma izcīnītās medaļas. Uvis Reme – 3. vieta 800 m distancē, Luīze Timaškova – 1. vieta 400 metru distancē un 2. vieta 100 metru skrējienā, Varis Lauris Kurilovičs – 2. vieta tāllēkšanā, 3. vieta 100 metru sprintā, Kristaps Krūmiņš startēja tāllēkšanā un 400 metru skriešanas distancē, Jānis Eriņš – 3. vieta 500 metru skrējienā, Mareks Dinaburskis – 1. vieta 400 metru skrējienā un 2. vieta 100 metru sprintā, Māris Vasiļjevs – 2. vieta 400 m skrējienā.
Paldies sportistiem un viņu vecākiem, skolas kolektīvam par darbu, atbalstu un iespēju piedalīties sportiskajās aktivitātēs visa mācību gada garumā. Darbīgu un sportisku vasaru!
Tiksimies septembrī rudens krosā!
30.05.2017.