Titula „Mis Madona 2013" ieguvējai Malvīnei Stučkai aizvadītais gads pagājis skaistumkonkursu gaisotnē.
Pēc uzvaras konkursā „Mis un Misters Madona 2013" Malvīnei tika piedāvāta iespēja pārstāvēt Latviju starptautiskajā skaistumkonkursā „Mis Scuba international", kas pērnā gada nogalē risinājās Malaizijā.
Uz Taizemes dienvidu kaimiņvalsti Malvīne izlidoja 6. decembrī, Latvijā viņa atgriezās īsi pirms Ziemassvētkiem. – Skaistumkonkurss „Mis Scuba international" notika no 9. līdz 21. decembrim, lidojums uz Malaiziju (Rīga-Frankfurte-Singapūra-Kota Kinabalu) ilga sešpadsmit stundu, – pastāstīja skaistumkonkursa dalībniece. – Pirms tam novembrī Zolitūdes baseinā apguvu niršanas mākslu, decembra sākumā saņēmu sertifikātu. Jau iepriekš intervijā teicu, ka man īsti nepatīk peldēt, kaut peldēt māku. Niršanas apgūšana bija pārdzīvojums un satraukums, bet, kad sapratu – nekas slikts ar mani nevar notikt, zem ūdens varu elpot un esmu drošībā -,
niršana iepatikās. Konkursa laikā nirām jūrā, bija bezgala skaisti – kristāltīrs ūdens, rifi, koraļļi, mazas, krāsainas zivtiņas, redzēju bruņrupučus un haizivis (bijām informētas, ka tās nav bīstamas). Kopā ar mums nira arī pieredzējuši instruktori. Pirmajā nedēļā bija lielisks laiks – saulains, ap 30 grādu silts. Otrajā nedēļā iesākās lietus sezona – katru dienu ap pulksten četriem pēcpusdienā sāka līt.
Jauniete atzīst, ka pieredze skaistumkonkursā Madonā viņai deva drosmi arī starptautiskajam pasākumam. – Iebraucot Malaizijā, sākumā bija kultūršoks, jo tur viss ir pilnīgi citādāk nekā Eiropā, – neslēpa Malvīne. – Apkārtne ir daudz netīrāka, piemētāta ar atkritumiem – mums atvērās acis, ka pasaulē ne visur ir tīrs un sakopts. Kad braucām uz salu, kur nedēļu dzīvojām un trenējāmies niršanā, varēja vērot, ka pat ūdenskrātuves ir piemētātas ar plastmasas pudelēm.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.01.2014.
Autore: INESE ELSIŅA
Foto no skaistumkonkursa „Mis Scuba international" Malaizijā