No 23. marta arī Jāņa Simsona Madonas mākslas skolas kolektīvs strādā attālināti, izmantojot e-klasi.
Kā apliecina iestādes vadītāja Kristīne Šulce, stundu saraksts palicis nemainīgs, jāseko līdzi norādījumiem un ieteikumiem e-klasē.
– Daudzi bērni jautā – vai var atnākt uz skolu un paņemt krāsas, otas un citus materiālus? Atbilde ir – nē, nevar atnākt, audzēkņiem jādarbojas pašiem ar materiāliem, kādi katram ir pieejami mājās. Noderēs gan zīmuļi, gan pildspalvas, var zīmēt uz avīzēm, veidot kolāžas, izmantot visdažādākos materiālus un tehnikas, – komentē Kristīne Šulce. – Sargiet sevi un #paliecmājās #esiatbildīgs!
25.03.2020.