Esam saņēmuši ziņu, ka uz Latvijas Universitātes Fonda stipendiju „Ceļamaize 2010 un M. M. V. Petkevičs stipendija" 2. kārtā cīņu turpina arī Madonas reģiona pārstāvji – astoņi Madonas Valsts ģimnāzijas abiturienti, kā arī Lubānas vidusskolas un Cesvaines vidusskolas abiturienti.
Intervijas klātienē notiks šodien, 29. aprīlī, Madonas Valsts ģimnāzijā.
Pēc pirmās kārtas pārvarēšanas, kurā komisija neklātienē vērtēja pretendenta sasniegumus, skatīja rekomendācijas, sociālo stāvokli un vidējo atzīmi, cīņu par stipendijām turpina labākie 148 jaunieši no visas Latvijas.
Komisijas sastāvā ir komisijas priekšsēdētājs Ojārs Judrups, LU Akadēmiskā departamenta direktors, komisijas priekšsēdētāja vietniece Māra Vikmane, LU Bioloģijas fakultātes docente, kā arī 9 komisijas locekļi.
Stipendijas ieguvēji 2010./2011. gadam tiks paziņoti 19. maijā.
– LU Fonda stipendija paredzēta perspektīviem un zinātkāriem topošajiem studentiem, kuriem ir nepietiekams finansējums studiju nodrošināšanai, bet možs prāts un skaidra nākotnes vīzija, kuri ir sabiedriski aktīvi un centīgi mācībās, – informē LU Fonda komunikāciju speciāliste Laine Vose. – Stipendijas apjoms ir 1500 latu.
Pērn, LU jubilejas gadā, LU Fonda stipendiju ieguva Madonas pilsētas 1. vidusskolas absolvente Karlīna Irbīte (studē Vēstures un filozofijas fakultātē) un Cesvaines vidusskolas absolvente Anna Akmene (studē Ekonomikas un vadības fakultātē).
Autore: INESE ELSIŅA