Šodien, 23. aprīlī, Ērgļos notiek Madonas reģiona skolu avīžu skates noslēguma pasākums.
Madonas reģiona skolu avīžu skatē, ko tradicionāli organizē Madonas bērnu un jauniešu centra metodiķe Līga Grāvīte, šajā mācību gadā piedalījās: Degumnieku pamatskolas avīze „Kabata", Lazdonas pamatskolas avīze „Mirklis", Lubānas vidusskolas skolēnu avīze „Saldskābmaize", Madonas pilsētas 1. vidusskolas 5.-9. klašu avīze „Gaitenis", Madonas Valsts ģimnāzijas avīze „Maģiskā", Meirānu Kalpaka pamatskolas avīzīte „Kaktuss", Praulienas pamatskolas avīze „Skolas Vēstis", Sarkaņu pamatskolas avīze „Skurstenis" un Ērgļu novada skolu izdevums „Skolu Ziņas".
Tā kā ērglēnieši pērn skolu avīžu jomā guva augstāko novērtējumu, šogad Ērgļu novada skolu izdevuma „Skolu Ziņas" redkolēģija un skolotāja Mārīte Breikša uzņēmās visus avīžniekus aicināt pie sevis. Vispirms skolu avīžu pārstāvjiem iecerēta saruna un aktivitātes R. Blaumaņa muzejā „Braki". Pēc viesošanās muzejā sekos radoša darbošanās Ērgļu mākslas skolā, un visbeidzot plānota tikšanās Ērgļu vidusskolā, kur skolēni noklausīsies prezentāciju par vidusskolu, notiks reģiona skolu avīžu veidotāju apbalvošana un cienāšanās ar tēju, kafiju un saldumiem.
Autore: INESE ELSIŅA