Ziemassvētku laikā, kad visi sadevās rokās, lai palīdzētu cits citam, dažus brīnumus centās uzburt arī Madonas novada jauniešu dome.
Labdarības projekta „Eņģeļi pār Latviju" ietvaros vācām un gatavojām ziedojumus „Eņģeļu ekspresim". Veiksmīgi sadarbojoties ar SIA „Junge" Madonas „Krūmiņa beķereju", rīkojām nedēļu ilgu piparkūku cepšanu jauniešu centra „Kubs" virtuvē. Sagatavojām 11 piparkūku paciņas – pilnas sirds siltuma un mīlestības. Organizējām arī hokeja vakaru ar ieeju par ziedojumiem. Savācām lielu kasti ar dāvanām, burku ar ziedoto naudiņu, ko tālāk nogādājām „Eņģeļu ekspresim".
Tradicionāli, kā jau katru gadu, arī šogad devāmies cept piparkūkas un jautri padziedāt uz Madonas pansionātu. Par piparkūku mīklu lielu paldies sakām Madonas „Krūmiņa beķerejai".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.01.2014.
Autore: SOLVITA VIGULE