Brīnišķīgā pavasara dienā – 15. aprīlī – svētkus skatītājiem, līdzjutējiem un sev sagādāja 12 jauni mākslinieki.
Tas, vai viņi kļūs par pieredzējušiem māksliniekiem nākotnē, lai paliek pašu ziņā. Šoreiz tā bija konkursa „Ļaudonas radošie jaunieši jeb zelta talanti" 2. kārta. Pirmā kārta norisinājās vēl sniegotā februārī, un tiem, kas toreiz ieguva visvairāk punktu, bija laiks papildus trenēties un gatavoties, lai iegūtu galveno balvu. Uzstāšanos vērtēja žūrija – Aija Špure, Solveiga Stafecka, Danute Vēze.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.04.2011.
Autore: DANUTE VĒZE