Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Kusas komanda piedalīsies konkursa „Gribu būt mobils!

Redakcija

Autors • 01.03.2013.

Burtu lielums

Otrdien, 5. martā, Rīgas Motormuzejā notiks Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) ikgadējā konkursa 6.-8. klases skolēniem – topošajiem mopēdistiem – „Gribu būt mobils!" lielais Latvijas fināls.

Tajā sacentīsies visu septiņu reģionālo pusfinālu labākās komandas, katrā komandā – pieci dalībnieki, tostarp arī Gulbenes reģiona pusfināla līdere – Kusas pamatskolas komanda „Kusa-1".
Lielajā finālā komandām, atbilstoši konkursa dalībnieku vecumam un satiksmes dalībnieka statusam, būs jāveic četri dažādi uzdevumi: datortests par ceļu satiksmes drošību un satiksmes noteikumiem; atbilstoši savam vecumam jāorganizē ceļu satiksme; jāprezentē mājasdarbs – analīze par to, kā bērni un jaunieši apgūst un ievēro ceļu satiksmes drošības jautājumus; kā arī atsevišķs uzdevums būs jāpilda visu komandu kapteiņiem. Savukārt fināla uzvarētāji dosies izglītojošā ekskursijā uz zinātnes parku „Tom Tits Experiment" Zviedrijā, bet fināla 2. un 3. vietas ieguvēji saņems dāvanu karti ekskursijai.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.03.2013.


CSDD Sabiedrisko
attiecību daļa

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px