Otrdien, 5. martā, Rīgas Motormuzejā notiks Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) ikgadējā konkursa 6.-8. klases skolēniem – topošajiem mopēdistiem – „Gribu būt mobils!" lielais Latvijas fināls.
Tajā sacentīsies visu septiņu reģionālo pusfinālu labākās komandas, katrā komandā – pieci dalībnieki, tostarp arī Gulbenes reģiona pusfināla līdere – Kusas pamatskolas komanda „Kusa-1".
Lielajā finālā komandām, atbilstoši konkursa dalībnieku vecumam un satiksmes dalībnieka statusam, būs jāveic četri dažādi uzdevumi: datortests par ceļu satiksmes drošību un satiksmes noteikumiem; atbilstoši savam vecumam jāorganizē ceļu satiksme; jāprezentē mājasdarbs – analīze par to, kā bērni un jaunieši apgūst un ievēro ceļu satiksmes drošības jautājumus; kā arī atsevišķs uzdevums būs jāpilda visu komandu kapteiņiem. Savukārt fināla uzvarētāji dosies izglītojošā ekskursijā uz zinātnes parku „Tom Tits Experiment" Zviedrijā, bet fināla 2. un 3. vietas ieguvēji saņems dāvanu karti ekskursijai.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.03.2013.
CSDD Sabiedrisko
attiecību daļa